SEARCH
CUMHURİYET MAH. - NECİP FAZIL KISAKÜREK CADDESİ - BELEDİYE İŞ MERKEZİ - NO : 15 / 111-112-113 - 18100 ÇANKIRI MERKEZ +90 (0) 376 212 20 01

MOBIL UYGULAMA

 

REAKTIF TEKNOLOJI

MOBIL UYGULAMA HIZMETI

İşiniz İçin Hızlı ve Kullanıcı Dostu Mobil Uygulamalar Geliştiriyoruz! Ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ve mobil oyunlar iOS, Android ve Windows Mobile platformlarında kullanılacak şekilde tasarlanır ve kodlanır. Mobil uygulamaların tasarım aşamasında son kullanıcı için kolay anlaşılır olmasını ve kullanım kolaylığı sağlamasını ön planda tutuyoruz.Kullanıcılar da artık mobil uygulamaları web sitelerine göre daha fazla tercih ediyor. Daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması nedeniyle mobil app’ler web sitelerine göre çok daha cazip sayılıyor.

Geniş Proje Analizi
Hızlı ve Özenli Çalışma
Başarılı Projeler
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Mobil Uygulama Geliştirme

Her an yanımızda olan akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanacak mobil uygulamalarla tanıtımdan satışa kadar her noktada şirketinizin faaliyetlerini sürdürebilirsiniz.

B2B Uygulamaları

Şirketinizin faaliyetlerini sürdürebilmesi için her türlü tedarik ve desteğini sağladığı firmalarla oluşturacağı ağ için tasarlanacak uygulamalarla şirketinizin enerjisini en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Mobil Oyun Geliştirme

Oyun pazarındaki ağırlığını günden güne büyük gelişmelerle artıran Mobil Oyun dünyasında, tasarım ve yazılım konusunda deneyimimizle yanınızda yer alacağız.

UI / UX Uygulamaları

Hazırlanacak uygulamaların en verimli şekilde çalışabilmesi için yapılacak tüm test ve çalışmalar konusunda deneyimimizi ortaya koyarak, fark yaratmanızı sağlayacağız.

Projelerinizi hayata geçirmek veya bilgi almak için bize ulaşın.

 

Let’s Start Making Your Brand Popular

Enter your email address and we'll send you a

special FREE signup link so you can start using Privy's

website popups and landing pages.