SEARCH
CUMHURİYET MAH. - NECİP FAZIL KISAKÜREK CADDESİ - BELEDİYE İŞ MERKEZİ - NO : 15 / 111-112-113 - 18100 ÇANKIRI MERKEZ +90 (0) 376 212 20 01

Web Tasarım 

 

REAKTIF TEKNOLOJI

Profesyonel Web Tasarım

Web tasarım, görsel zenginliklerin sektörel içeriklerle özleşmesiyle meydana gelen, özgünlük ve göze hitap eden kurumsal diğer web sitelerden kriterler çerçevesinde farklı olan web sitelerinin hazırlanmasıdır.İyi bir Web Tasarım görsel zenginlikler dışında HTML5 Responsive web tasarım, W3C standartları dahilinde, SEO altyapı özelliklerine sahip olmalıdır. Reaktif Teknoloji olarak yapmış olduğumuz tüm çalışmalar, SEO ve Mobil uyumlu, yönetilebilir estetik web siteleri yapıyoruz. Farkındalık yaratan, yeni nesil, rakiplerinizden sizi ayıran, Kreatif tasarımlarla özgünleştirilmiş web tasarım üretiyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimizi iyi tanıyor sektör araştırması yapıp en doğru tasarımı bulmak için çalışıyoruz. Bir web sitesinin bir şirket için değerini çok iyi biliyoruz. Web Tasarım bir firmanın satış ve müşteri temsilcisidir. Bu bilinçte olan Reaktif Teknoloji web tasarım şirketi olarak firmanızı dijital dünyaya taşıyarak marka bilinirliğinizi arttırmak için sizlere hizmet vermektedir. Web Tasarım ajansı arıyorsanız, referanslarımızı incelemeden karar vermeyin!

Kaliteli bir web tasarım yaptırmanın şirketler için değerli bir yatırım olduğunu biliyoruz.
Tüm dijital varlıklarınızı web sitenize aktaracak doğru bir web tasarıma ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.
Web sitenizin içeriğinin yönetim paneli üzerinden online olarak düzenlenmesi gerektiğini biliyoruz.
Bir internet sitesinin sadece görüntüden ibaret olmadığını, asıl yapılış amacının ne olduğunu biliyoruz.
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil uyumlu responsive web tasarım, cep telefonlarında, tablet ve diğer mobil cihazlarda web sitesinin, içeriklerinin konumlarının ekran boyutuna göre yer ve şekil değiştirmiş haline responsive web tasarım denilmektedir. Tüm tarayıcılarda çalışabildiği içinde tercih sebebi olmuştur.

Yönetim Panelli Web Tasarım

Yönetim panelli web tasarım, web sitenizin haber, ürün, duyuru, galeri vs. tüm içeriği değiştirmek için yapılmış, sadece yetki verilmiş kişilerin girebileceği, kendi yetki bazında online olarak web sitesinde değişiklikler yapabileceği sistemin adı olarak tanımlanabilir.

SEO Altyapılı Web Tasarım

HTML5, CSS3 ve W3C standartlarına uygun olarak yaptığımız web tasarım, kullandığımız yazılım, css ve js lerin tamamını optimize ederek minimum değerine getiyor, tüm sayfalarda dinamik canonical, meta etiketleri(keywords, description Abstract) girmenizi sağlıyoruz.

Projelerinizi hayata geçirmek veya bilgi almak için bize ulaşın.

 

Let’s Start Making Your Brand Popular

Enter your email address and we'll send you a

special FREE signup link so you can start using Privy's

website popups and landing pages.