SEARCH
CUMHURİYET MAH. - NECİP FAZIL KISAKÜREK CADDESİ - BELEDİYE İŞ MERKEZİ - NO : 15 / 111-112-113 - 18100 ÇANKIRI MERKEZ +90 (0) 376 212 20 01

SEO & INTERNET REKLAMCILIGI

 

REAKTIF TEKNOLOJI

SEO HIZMETI VE INTERNET REKLAMCILIĞI

SEO (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.


SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır.


SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.


SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.


SEO’nun temel amacı, açılımı itibariyle “Arama Motoru Optimizasyonu” yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. Her Web Sitesi Seo’ya büyük oranda ihtiyaç duymaktadır.


SEO; sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği, beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.


SEO İnternet reklamcılığının en prestijli ve getirisi yüksek pazarlama stratejisidir..

Geniş Proje Analizi
Hızlı ve Özenli Çalışma
Başarılı Projeler
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Projelerinizi hayata geçirmek veya bilgi almak için bize ulaşın.

 

Let’s Start Making Your Brand Popular

Enter your email address and we'll send you a

special FREE signup link so you can start using Privy's

website popups and landing pages.